Zakładki

World of Dragons

Alternatywne nazwy: World of Dragons

Świat z Smoki on-line - jest fantastyczny multiplayer gry koncentruje się na modelu bitwy powietrzne wolnego do play.

W rozległym świecie, gdzie wcześniej rządził trzy smoki, nie było incydentów. Jeden z nich chciał przejąć władzę w swoje łapy. Pozostałe dwa, które w sposób naturalny, w przeciwieństwie takiej samowoli i zrobił wszystko, co możliwe, aby rozbroić bezczelny. Historia mówi, że Dieblo został uwięziony w innym wymiarze, a Asuryan Fireana i spaliśmy spokojnie. Ale nic nie jest wieczne. Sytuacja ta uległa zmianie w czasie. Śpiące smoki zostały zmuszone, aby się obudzić, bo mieszkańcy świata wyraźnie czuł podejście momencie niebezpieczne Dieblo może wydostać się z więzienia. I do takiego zdarzenia na pewno trzeba się przygotować. Spokój na świecie naruszone różne bitwy i walki z walczącymi stronami. Niegdysiejszy idylla zatopiony w lecie. Teraz każdy ma starszą wyrwać dla siebie najsmaczniejsze sztukę. Tak więc walka o terytorium tutaj codziennością.

Aby grać Świat z Smoki , należy pobrać i zainstalować grę na komputerze. Jednakże, przed zarejestrowaniem się do tej gry Świat z Smoki . Tworzy konta jest bardzo prosta. Musisz podać adres e-mail, który będzie służył jako login i hasło, aby móc wymyślić następnego logowania. Świat z Smoki oznacza rejestrację z akceptacją zasad gry, więc należy pamiętać, że naciśnięcie przycisku można potwierdzić akceptację naszej Umowy z użytkownikiem.

Sprawdź niezbędne wymagania systemowe. Obecność takich parametrów jak: system operacyjny Okna XP / Okna 7, procesor Intel ; podwójny rdzenia 2,1 X , RAM 1 GB [ _2_] i karta graficzna z 256 Mb pamięci i obsługuje DirectX 9. 0 c zapewnić rozgrywkę bez hamowania.

Zobaczmy, co może zadowolić grę Świat z Smoki . Po pierwsze, jest to miły przyjemny dla oka wykresu, a po drugie, istotne dźwięk, po trzecie, proste gry. W dodatku do tajemniczego świata zyskujesz możliwość wykonywania różnorodnych zadań w miejscach na ziemi i w lochach oraz udziału w wielkich bitwach mających miejsce w przestrzeni powietrznej. Możesz również korzystać z czasu wybrane klasy pozwala na wzrost w linii automatu specjalizacji, a ich naprawdę bardzo wiele. Należy pamiętać, że na początku musisz zdecydować, po której stronie chcesz walczyć. Istnieją tylko dwa. Wyścig, który dzieli vstrechayutsya Demon Kaebi, zverolyudey Sinkong, Halfingov, Azra lokalne elfy, wilkołaki zacienionych, ludzie Oriana. Cztery klasy dostępne. Warto rozważyć wszystko przed dokonaniem wyboru. Po każdej klasy na swój sposób wyjątkowy. Oznacza to, że każdy ma swoje własne cechy, zalety i wady. Zagraj w grę Świat z Smoki Będziesz prowadzenia bohatera, którego wygląd początkowo tworzą sami. World of Dragons gry online pozwala wybrać nawet najmniejsze rysy twarzy, co oznacza, że ​​nikt inny nie lubi.

W odniesieniu do głównego Żetony - smoki, tam nie ma wywierać mniej wysiłku niż podczas rozwoju postaci. Po tym wszystkim, trzeba pompować psa od jego narodzin z jajkiem i tak długo, jak nie zmieni się w potężnej walki zwierząt. Na twoich barkach spoczywa dbałość o utrzymanie i edukację Górze. Nadejdzie czas, kiedy będzie można usiąść na plecach, jest w pełni przekonany, że uczeń nigdy Cię nie zawiedzie. Warto wspomnieć, że jazda nie tylko gady. Świat z Smoki można grać z innymi wierzchowce. Na przykład, pantera skrzydlate jednorożce latające nie są mniej skuteczne w walce.

Pomimo faktu, że World of Dragons gry koncentruje się na walkach PvP miłośników, można również wybrać się spokojną okupację. Po tym wszystkim, którzy potrzebują stworzyć te same ubrania, broń, biżuterię, różne mikstury. Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do niezbędnych rzeczy nabyte przez zadania lub kupić w specjalnym sklepie.

Drodzy podróżnicy, Świat Dragons Online czeka na Ciebie! Jeśli kusi i przyciąga aktywne życie zajęty, po prostu nie pozostanie rozczarowany. Zanurz się w fascynującej dynamiki wydarzeń i zapomnieć nudę na zawsze! Powodzenia!