Zakładki

World of Warcraft

Alternatywne nazwy: WOW

World of Warcraft w Internecie - to jest masywnie multiplayer gra fabularna gra online (MMORPG), w którym można odkrywać tajemniczy świat pełen magii i przygód. To jest gra, w której każdy może być bohaterem.

Aby dołączyć do gry, musisz przejść World of Warcraft rejestracji on-line: w otwartym oknie wpisz adres e-mail i hasło. Dołącz do World of Warcraft na tej zasadzie jest gotowy, możesz zalogować się do gry i zacząć tworzyć svogo charakter.

W World of Warcraft gra online można stworzyć dla siebie kilka znaków, które pozwolą Ci spróbować różnych kombinacji poszczególnych ras i klas. Spójrzmy na proces tworzenia przyszłego charakteru: najpierw trzeba wybrać świat gry, gdzie można grać (światy inny styl gry) jest:

PvE (Player vs wroga) - zwykła gra świecie;

PvP (gracz kontra gracz) - świat dla graczy, którzy szukają rywalizacji;

PvE-RP (gracz kontra wrogów, role-playing game) - świat, w którym działa się rolę i walk między graczami musi być uzgodnione przez obie strony;

PvP (gracz kontra gracz, cRPG) - analogowe normalne PvP, gdzie dozwolone walki między różnymi frakcjami w wykonywaniu ról.

Ponadto, w świecie gry online Warcraft, masz do wyboru: rasę, płeć, klasę i nazwę swojej postaci. Poza tym, nadal będą dostępne funkcje, takie jak zmiany w wyglądzie i transformacji.

Porozmawiajmy o wyścigach:

Ich w tym projekcie - 12, określają ogólny wygląd postaci, i daje szczególne korzyści w postaci zdolności rasowych, a także związany z jedną z dwóch frakcji: Sojuszu lub Hordy.

Sojusz - w tej frakcji przychodzącego rasy, takie jak Worgenów Draenei, krasnoludy, gnomy, ludzie i nocne elfy,

Horda - w tej frakcji, takich jak wyścig przychodzące goblinów, elfów, orków, Tauren, Troll i Forsaken (zmartwychwstał.)

Gdy już zdecydujesz się na frakcji i rasy, wybrać klasy, perski, który będzie zależeć od jego zdolności w tym skazachno świata. W grze World of Warcraft klasy online, istnieją 3 główne funkcje: Zbiorniki, Uzdrowiciele i Żołnierzy i 10 klas wyścig: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Szaman, Mage, Warlock i Druid. Ale należy pamiętać, że nie wszystkie klasy są dostępne dla każdej rasy, a jeśli wcześniej zostanie podany do wyboru rasy i konkretnej klasy, a następnie dać priorytet klasy.

Teraz możesz stworzyć wygląd postaci: płeć (która ma charakter czysto estetyczny różnicę), zwracając uwagę na szczególne cechy zewnętrzne, takie jak na przykład, tatuaże, kolczyki, włosy, itd. itd. Na to, tworzenia postaci kończy, pozostaje tylko przypisać mu nazwę.

Teraz o samej grze. Czy twoja postać na początku gry, istnieje klasa kilka zasadniczych umiejętności svogo, ale grać w grze World of Warcraft w trybie online, wraz z rozwojem, będzie w stanie odkryć nowe.

W grze World of Warcraft, możesz dać bohater svogo unikalne umiejętności, dzięki talentowi i charakteru. Talenty pozwalają charakter specjalizować w pewnych umiejętności i symboli (stworzony inne znaki, które posiadają znak zawodu) wzmocni nie tylko swoje umiejętności, ale również dodać nowe efekty do nich.

Zagraj w gry online World of Warcraft, musisz udać się do Azeroth, gdzie żyje wiele wspaniałych stworzeń i postaci. Można wykonywać wiele zadań, które są podzielone na kilka kategorii: ogólne (najczęściej), grupa (bardziej skomplikowany konwencjonalne) w lochu (pełzający miejscach i niebezpieczne potwory). A potem są miejsca pracy w trybie Heroic nalotów PvP i dzienne. Dostać pracę, możesz mieć znaków spoza zawodnika, lub używać przedmiotów i obiektów. World of Warcraft gra pozwala po walce z potworami, w przypadku zwycięstwa, strzelać do nich z różnych magicznych przedmiotów, które można umieścić w jednym z banków na przechowanie.

Zagraj w World of Warcraft może być tak jak ja, i ze znajomymi, tworzyć grupy, dołączyć do gildii, a także kupować i sprzedawać przedmioty w domu aukcyjnym ...

W ogóle, ta gra jest bardzo obszerna, a to może być bardzo długi czas, aby opisać, i przejść przez rejestrację w grze World of Warcraft, jesteś w stanie zobaczyć wszystko i starać się grać w World of Warcraft!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more