Zakładki

World of Warplanes

Alternatywne nazwy: WORLD OF varpleyns, wowp, słowo varpleyns

Świat z samolotów bojowych on-line - darmowa gra multiplayer, oparty na przeglądarce przedmiotów wojskowych, wydarzenia, które rozwijają się w czasie rzeczywistym. Ci są transportowane w burzliwych godzin II wojny światowej. Firma Wargaming . Netto , twórca projektu, daje użytkownikom naprawdę wciągające MMO-shooter, dedykowany do lat 30 w lotnictwie - 50s. Siedząc za kierownicą ptaków żelaza, bierze udział w wielkich bitwach, które występują w powietrzu. Nie możesz używać tego samego samolotu i całe setki. Chociaż każdy z nich ma swoje własne cechy, broni i umiejętności. Dowiedz się, jak zarządzać różne typy samolotów, a gra WOW zagra dla Ciebie wszystkie kolory. Będziesz po wszystkie szanse na zwycięstwo supremację na sklepieniu nieba!

Przed rozpoczęciem odtwarzania Świat z samolotów bojowych , należy upewnić się, że komputer spełnia następujące minimalne wymagania systemowe: System operacyjny Okna [_2_ ] XP , Vista , 7; Procesor ( Procesor ): 2. 2 Kompatybilność GHz DirectX 9. 0 c ; grafika GeForce 7600 GT lub ATI X 1600; rozszerzenie 1024, wysokość 720 pikseli i 2 GB pamięci RAM. Dostać się do czasów historycznych pomoże Świat z samolotów bojowych Rejestracja. Załóż konto nie jest trudne. Wystarczy wypełnić kilka pól: nazwisko zawodnika, adres email, hasło, hasło powtórzenia, postaci z obrazu. Należy pamiętać, że fakt założenia konta, należy zaakceptować warunki umowy.

Więc, zaczęło Świat z samolotów bojowych gry i, oczywiście, na pewno zastanawiasz się, co jest co. Zostaniesz poproszony, aby wybrać jedną z czterech klas pojazdów. Ten jednosilnikowych myśliwców (lekkie, efektywne w dogfights), myśliwiec dwusilnikowy (ciężka, bardzo niebezpieczne, z potężnych broni), atak (znany jako myśliwi masy cele) oraz myśliwca przewoźnik na bazie (kompromis między światłem i ciężkich myśliwców). Oni wszyscy mają unikalne cechy, które mają kilka możliwości broni, i mogą zachowywać się inaczej w walce. Czuć się coraz to nowe samoloty wiodące mocarstwa - będzie łaskotać nieopisaną przyjemność! Po dokonać wyboru, należy dołączyć do jednej z drużyn. Gracze dzielą się na dwa zespoły do ​​walki między sobą. Ponadto, każdy zespół ma bazę gruntowych. Jest zniszczenie bazy wroga będzie oznaczać zwycięstwo. Sukces jest oznaczony przez nabywanie doświadczenia i kredytów, które są następnie wykorzystywane według własnego uznania. Na przykład, badania nad nowym opakowaniu lub modułów dodatkowych.

Świat Gry samoloty wojskowe wymaga stałej pompowania swoich pierzastych przyjaciół. Mimo wszystko urządzenia podzielony jest na poziomach. Więc zacząć rozgrywkę w hangarze, gdzie samolot jest wart trzy pierwszy poziom. Tak, już próbuje zarządzać ich pierwszy, być może prymitywny samolot, poczujesz się jak szybko przenosi rozgrywkę. Ale cała zabawa jest jeszcze przed nami! Możesz zacząć dość szybko. Wystarczy zbadać kilka sztuczek, aby walczyć na równych warunkach z straszliwych wrogów.

W etapie PTA proponowany tryb "Excellence". Ale to nie jest limit i ostatecznie deweloperzy starają się zaskoczyć przez dodanie nowych trybów. Tak więc w najbliższej przyszłości zamierzamy połączyć tryb ciekawą nazwą "towarzyskie", co oznacza, boty grupy wsparcia bombowców do celu. To wszystko na temat perspektyw dla każdego użytkownika, w międzyczasie, jeśli jesteś dopiero początkującym, przechodzą specjalny system treningowy.

Gra Świat z samolotów bojowych stanie zadowolić cię nieskończenie dynamicznych wydarzeń niezapomniany pościg wroga, szybkich, gorących walk i ogromnej ilości dostępnych samolotów. Oceń go wszystko mile widziane! Niech gra przyniesie tylko pozytywne emocje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more