Zakładki

World of Warships

Alternatywne nazwy: World of Warships

World of Warships

Strategia klienta

Besplatny shooter MMO tematy wojskowe, które pozwala uczestnikom na burzliwych wydarzeniach z początku XX wieku, aby rozpocząć ekscytującą podróż. Ta gra jest kontynuacją słynnej serii z Wargaming firmy. no. Tutaj trzeba zarządzać wiele statków i teraz i potem utknąć w starciach między grupami graczy. Wielki epickiej bitwie imponuje nawet doświadczonych użytkowników. Aby vyborot prymat wśród godnych przeciwników, trzeba starannie opracować taktykę umiejętnie planować każdy krok. Pamiętaj, że w tym niespokojnym świecie może być wszystko i ataki oskrzydlające i nagle zasadzkę i otwarte gwałtownych starć. Musisz wykonywać wielką odwagę i pomysłowość, a także jako mądry przywódca dużej floty okrętów wojennych. Daj spokój! Czekasz na ekscytujących wydarzeń! 2 GHz Poziom

  • videokarta GeForce 7600GTili ATIX1600;

Ekran

  • rasshirenie 1024, wysokość 720 pikseli;
  • ne mniej niż 2 GB pamięci RAM.

 

World of Warships rejestracji zabierze Cię na przestrzeni morskiej. Jednakże, jeśli masz już konto w jednym z projektów Wargaming. netto ponownego tworzenia nie jest konieczne. Możesz iść z istniejącego konta. Ale poza tym, że ma jeszcze do wypełnienia kilka linii: Nazwa gracza, hasło, adres e-mail. Należy pamiętać, że zasady grze World okrętów Musisz całkowicie zgadzam. Skoro stałeś uzasadniony mieszkaniec Wspaniały Świat powinien zapoznać się z jego głównych elementów. Wybór zawodników oferowane różne statki. Różnią się one siłę ognia, prędkość, pancerz i siłę. Będą dostępne dla tych klas:

  1. avianostsy - posiada zdolność do zapewnienia zdalnego wsparcia z powietrza. W tym trudnym zadaniu pomaga im liczne linki pokładu statku powietrznego;
  2. kreysery i pancerniki - inna siła i masa. Oferują one bezpośrednie trafienie śmiertelne salwy. Nic dziwnego, że boją się nawet najchłodniejsze statków;
  3. esmintsy - niewielkie rozmiary, zwinne statki, które są bardzo skuteczne w ataku grupy. Żaden przeciwnik nie wytrzyma konfrontacji z nimi, nie zużywają się w tym samym czasie do kaplicy.

No Nie sądzę, że można pokonać wroga za pomocą dowolnego jednego rodzaju statków. Tylko współpraca z sojusznikami jest kluczem do pożądanego rezultatu. Ty z kolei powinna być zawsze właściwie zarządzać wards statki. Pomóc zespołowi odnieść zwycięstwo, doświadczenie jest mocny poczucie sukcesu!

Projekty

Kak i poprzednie, World of Tanks i World of Warplanes, okręty wojenne gry pozwala graczom na wykorzystanie kredytów, zarobić złoto i doświadczenie. Każdy z nich jest oznaczony przez Achievement Award. A to oznacza, że ​​twoja przyszłość jest dosłownie w Twoich rękach! Bogatsze jesteś, tym więcej będzie mógł sobie pozwolić. Po poprawie statkach jest drogie, a zakup dodatkowych modułów zawsze wylewa się dużo pieniędzy.

World of Warships do gry będziesz na różnych mapach bojowych. Obszar gry rozciąga się od wybrzeży Europy Północnej do archipelagów Oceanu Spokojnego. Uwierz mi, będziesz, gdzie hulanki! Punktem kulminacyjnym jest rozgrywka i zmieniające się warunki pogodowe. Będziesz musiał nauczyć się dostosowywać do różnych kursów, a jeśli świeci słońce na horyzoncie - więc jest to kolejny powód, aby cieszyć się życiem! World of Warships zachwyci użytkowników dynamikę wydarzeń, piękne realistyczne grafiki, łatwość zarządzania, zdolność, aby wybrać najbardziej odpowiedni styl gry. Przekonaj się zalety tej doskonałej gry! Niech gra daje wiele przyjemnych emocji!