Zakładki

XBlaster

Alternatywne nazwy: IksBlaster

XBlaster on-line - darmowe wciągająca gra online, w której gracz będzie uczestniczyć w walki gladiatorów na Furs (roboty mechaniczne).
Nie jest wymagane online XBlaster gry dostępne w każdej nowoczesnej przeglądarce i instalowania dodatkowego klienta gry.

Wszystko, co potrzebne jest, aby zarejestrować się w XBlaster gry:
w zakresie rejestracji, aby wprowadzić nazwę (imię), hasło, e-mail, wybrać serwer gry, należy wpisać datę urodzenia i numer rejestracyjny (jeżeli istnieje). Następnie umowy z zasadami gry i to XBlaster Rejestracja zakończona. Teraz możesz zacząć grać w gry online XBlaster.

Na początku gry gracz jest zaproszony, aby wybrać jedną z 3 miechów mechanicznych. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób:
1) Ranger - oprócz standardowych broni, ma zamek i pistolet jonowy. Istnieją również specjalne funkcje - dwa razy zwrotność.
2) Obrońca - oprócz standardowego wyposażenia, posiada laser i impulsów broni, a jego "atrakcją" jest tymczasowa nieprzenikniona tarcza ochronna.
3) Hunter - to indywidualna broń, jako broni o dużej prędkości i pistolet plazmowy, poza tym, że wciąż ma procesor, jak pocisk wyszukiwania, które realizuje swój cel do porażki.

W tradycyjnych rodzajów broni: na początku każdego futro w arsenale piły, pistoletu i wyrzutni granatu.
Wybór interesujący, więc gracz będzie dwa razy pomyśleć! Gdy dokonana zostanie, można spróbować ich futro w pracy, początkowo będzie to normalne poszukiwanie pracy. Po zakończeniu pożyczek i gracz wyjątkowa gra walutowych "umiejętności". W broni będzie wyposażyć ich futro w walce, a następnie uaktualnić wybrany broń w hangarze.
Oto lista wszystkich broni wojny, które są dostępne w grze: piła tarczowa, pistolet, granatnik, Mina, Błyskawica, laserowy, karabin maszynowy, miotacz ognia, Blast Wave, Rocket, Ion Cannon, broni Pulse i pistolet plazmowy. A potem są używki, które na jakiś czas poprawić pewne futro cechy.

Do kontroli futra: kontrola jest przyciski strzałek na klawiaturze, aby przenieść, Ctrl i przestrzeni - strzelać.
XBlaster gra online posiada arenę - jest to jednocześnie jest ograniczone miejsce trzech graczy. Głównym zadaniem jest - zabić dwóch przeciwników. Możesz wybrać pełne przeciwników, którzy nie zostali ranni w walkach bojowych i może być podstępnie pnący się za rogiem, a wykończenie jest ranny.

Zagraj w grę online może XBlaster pomocą teleportu, ratuje od zbyt silnych rywali lub jeśli futro jest bardzo uszkodzony. Teleportation występuje w innym miejscu. Tylko do portu musi jeszcze osiągnąć, ale nie zawsze działa ...
gra online XBlaster nie ma systemu klanów, które odróżnia ją od innych gier z deweloperami Bigpoint, ponieważ indywidualna gra ...

W XBlaster, co miesiąc grać Jackpot 10.000 euro. Więc grać IksBlaster będzie podwójnie ciekawa!

Co jeszcze można dodać, jest fakt, że gra posiada wysokiej jakości grafikę 3D, które pozostawia przyjemne wrażenie na grze. Jestem pewien, że to będzie ciekawe do gry XBlaster w każdym wieku, jeśli nie jest pasja i pragnienie, by być mistrzem potężnej machiny wojskowej. Podczas gry, gracz zapoznał się z wielu ciekawych misji, pojedynki, turnieje, a nawet wielu innych ciekawych funkcji gry ...

Wszystko, co oddziela cię od tych ekscytujących wydarzeń, to XBlaster rejestracji. Nie trzeba długo myśleć, że nadszedł czas, aby spróbować swoich sił w walce, napędzanie machiny wojennej w przyszłości!