Zakładki

XGame

Alternatywne nazwy: XGame-Online, Online XGame

Więc dzisiaj prezentujemy Państwu nową grę w gatunku MMORTS - XGame Internecie. Ta gra nie pozostawi nikogo obojętnym fanów Gwiezdnych Wojen i innych przestrzeni fantazji. Poczuj się jak władca Początkujący na pustynnej planecie i dołącz do walki o władzę w świecie z prawdziwymi graczami. Odkryj nowy układ i galaktykę, odkrywać nieznane planety. Poprawa systemu broni w czasie rzeczywistym, nie będzie można w pełni się zrelaksować. Weź udział w internetowym "wyścigu zbrojeń", którego wyniki mają kluczową rolę w układzie sił we wszechświecie XGame Internecie.

Aby odtworzyć XGame gra online nie ma potrzeby instalacji dodatkowego klienta gry. Gra jest całkowicie darmowa, a do udziału w nim musisz być przekazywane szybko i nieskomplikowany Dołącz do gry XGame Internecie.

Aby XGame gry online stały się dostępne przejdź do strony XGame gry on-line, gdzie natychmiast pojawia się okno rejestracji. Które są wymagane, aby wprowadzić nowe hasło logowania, potwierdzenie i zaakceptować umowę użytkownika.
Kiedy XGame rejestracja online zakończone powodzeniem, można rozpocząć nowe obowiązki kontroli planetarnej. Zagraj w gry online XGame uruchomieniu na bezludnej planecie i pusty z małym marginesem minerałów. Niewiele, ale - znowu wystarczy na początek. Te środki, które trzeba uruchomić podstawową infrastrukturę planety, budować kopalnie, stacje, fabryki, stocznie, laboratoria i inne przydatne udogodnienia.

Stocznia muszą opracować komponent obronny waszej planecie, co jest warunkiem wstępnym dla przyszłego podboju galaktyki XGame Internecie. Ale zamykając mocno zabezpieczyć bazę planetarną, nie jest zbyt wiele navoyuesh. Tak więc konieczne jest, aby zbudować potężną flotę kosmiczną, aby rozwinąć swoje gospodarstwa.
XGame także on-line - w grę, w której udział w galaktycznej wojny, Sowieci szukać pomocy sojuszników, które można łatwo znaleźć wśród innych graczy online. Poprzez wspólne działania będzie znacznie łatwiej zbudować własne imperium. Odtwórz XGame online może być również w celu uzyskania w sekcji gier "Hall of Fame", niż chwalić siebie i swoją planetę.

Novoyavlenny sojusznik pomoże w wydobyciu brakuje, ale niezbędne zasoby dla Ciebie. Aby to zrobić, włącz handlu z nich najlepszą ofertę poprzez nich swoich stałych partnerów handlowych. Makijaż własnej strategii inwestycyjnej pozbawić wrogów niezbędne zasoby. XGame Internecie - wszechświat, gdzie śmiertelnie grać sam.

Aby przejąć władzę w gry XGame online, zawsze musi być krok do przodu w rozwoju technologii na swoich planetach. Prawo studia strategiczne pozwolisz, na przykład, aby natychmiast przenieść swoją flotę w innych galaktykach, w sercu wroga. Wyślij statki zwiadowcze tyle odkrywać nowe miejsca, bo wiedza to potęga.

Od samego początku, trzeba będzie dokonać wyboru trzy możliwości rozwoju swojej postaci. Naturalnie ten wybór wpływa na wszystkie swoje późniejszej grze. Wybierz klasę "Szachtar" pozwoliłoby na większą wydobycia surowców i budowy budynków. Class "naukowcy", by nacisk na prowadzenie badań naukowych w swojej planecie. Aby szybko stworzyć skuteczną kosmiczną flotę - Klasa "pilot".

Ty - prawdziwy przywódca planety. I udowodnić, że jest konieczne, aby stworzyć silny system gospodarczy i militarny planety z regularnego doskonalenia technologicznego. XGame rejestracja online czeka na Ciebie.