Zakładki

Xnova

Alternatywne nazwy: Xnova Internecie

Xnova online jest popularne gry przeglądarkowe w strategii WNP w gatunku wojen kosmicznych. Główna działalność w Xnova online jest kolonizacja nowych planet i galaktyk. Przestrzeń i systemy rozproszone, że galaktyki i planety potrzebujemy silnej Pana zdolność do łączenia ich w jeden imperium. Teraz możesz spróbować się w trudnych spraw wojskowych w zdecydowanej bezkresnej przestrzeni.

Aby grać Xnova Internecie wymaga rejestracji w Xnova gry. Dostępne również rejestracja Xnova pośrednictwem rachunków w @ mail. ru i społecznościowy VKontakte. W przeciwnym razie, zapraszamy do wypełnienia podstawowej Rejestracja Xnova. W odpowiednich polach wpisz swoje dane: e-mail, nowe hasło i potwierdzić, że jesteś prawdziwą osobą, a nie robotem. Po przeczytaniu i zgadzając się z zasadami i podstawowymi przepisami aktywować swoje konto w grze, za pomocą poczty elektronicznej i gry Xnova online, otwartej dla Ciebie.

Po rejestracji należy wybrać jedną z wszechświatów (serwery) Xnova online, gdzie do Państwa dyspozycji znajduje się jedną planetę. Jednak nie pomyłka tak, na pierwszy rzut oka, hojnym darem. Po raz pierwszy gra w gry online Xnova zacząć praktycznie niezamieszkałej i niezabudowane planetę. Zostaniesz poproszony wiele wysiłku i umiejętności przywódcy do przygotowania tej niezaludniony kawałek kamienia w prawdziwą bazę wojskową. Nie zapominaj także o gospodarce i badań naukowych. Nie zwlekaj realizacji tych warunków, aby stworzyć potężną armię do działań ofensywnych i defensywnych.

Nie należy koncentrować się na swojej planecie, począwszy ponieważ z powodzeniem grać Xnova, trzeba zachować styl życia nomadów i kolonizować nowe planety. Bądź sobą, jako specjalistę dyplomaty. Załączyć dochodowych sojuszy, wojnę, zawierać lukratywne umowy handlowe z innymi graczami.

Kontynuując, aby grać w gry online Xnova i popełnienie wojnę wykorzystuje Stavani firmy kulisy walki. Stworzyć gęstą sieć intryg i spisku w Xnova wszechświata. Prawidłowo planuje wszystkie swoje machinacje, można stworzyć najlepsze warunki dla przyszłych walkach z wrogami. Wejść w sojusz z silnych graczy i samemu stać się silnym. Dołączyć umowę handlową i pozbawić swoją szansę wrogów do uzyskania niezbędnych środków na rozwój. Ale uważaj, bo inni gracze są w stanie same. Są ludzie tacy jak ty. Dlatego starannie wybrać dla siebie zaufanych przyjaciół i sojuszników, aby nie stać się ofiarą spisku.

Dyplomacja Xnova online nie jest ostre przyprawy w dużym naczyniu, czyli jeden z najważniejszych elementów. Nie należy zapominać, że w walce z potężnym nowym wrogiem, można znaleźć zbawienie jest zwycięstwo nad starym wrogiem słabszym.
Wybierz pojazd kosmiczny, który udostępnia gry online Xnova, pozostawić zadowoleni wszyscy fani taktyki i strategii. Wybierz własne, odpowiednie taktyki walki. Poćwiczyć niszczycielskie najazdy na niewłaściwej planecie lub stopniowo, przy minimalnym zniszczeniu rozwiń utworzony imperium. Każda jednostka bojowa w grze ma swoje mocne i aplikacji. Dlatego zasada "więcej - tym lepiej" nie ma tutaj zastosowania. Starannie wybrać statki w swojej flocie. Tylko potężny, wszechstronny armia prowadzona przez dobrych taktyk może wykonać najbardziej skomplikowane zadania, przy minimalnych stratach.

Dial w swoich najlepszych oficerów, którzy dostarczają wszystkich rodzajów statków kosmicznych premie bojowe od ognia do prędkości lotu. Również z nich można wykonywać wiele zadań, które rzuca grę i uzyskać przydatne bonusy.
Funkcjonariusze potrzebne do zarządzania flotą przestrzeni daje różne bonusy, które pomogą rozwinąć siłę bojową okrętów. Mogą być również przydatne do wykonywania różnych zadań, które obfitują w grze. Ich występ przynosi przydatnych bonusów.

Nie można opóźnić! Może ktoś już zarejestrował Xnova online i zaczął grać, tworzyć własne plany napoleońskie. Ale jest już za późno! Zbierz swoją flotę i zacząć grać w gry online Xnova.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more