Zakładki

Z-WAR Zombie nadchodzą

Alternatywne nazwy: Zombie War, War Z, Wojna Zombie

Dobre gry w stylu "horror", a jeszcze bardziej z zombie, są nieliczne. Gry Z-War Online - jeden z nich. Jeśli masz chęć, aby zanurzyć się w atmosferze, gdzie ludzie są zainfekowany wirusem zombie miasta walczy o przetrwanie, to tutaj.

Gra jest interesująca, można grać zarówno na ocalałych mieszczan i zombie. Z-WAR online gra wciąga Cię w świat ocalałych z Holocaustu - uciekł z tajnego laboratorium, że wirus zamienia ludzi w zombie. Tylko kilka osób może oprzeć się wirusa, a oni są zjednoczeni w walce zainfekowany. Gra online War Z przechodzi w Reynvud, w Anglii.

Jedyne co warto zauważyć - jest limit wieku na grę dla osób z niedojrzałej psychiki, czyli do 18 lat.

Przed przystąpieniem do rejestracji, przyjrzyjmy wymagania systemowe zaproponowane przez twórców gry. Gra online Z-WAR nie wystawiać jakieś nierealne wymagania w zakresie gier komputerowych odpowiednich nawet dla wersji biurowej, ale prędkość internet powinien być dobry, jak również zainstalowany Adobe Flash Player w najnowszej wersji. Gra online Z-WAR jest przeglądarka-to znaczy, że nie wymaga instalacji na komputerze żadnego oprogramowania i uruchomić w dowolnej przeglądarce internetowej w systemie operacyjnym Windows.

Przyłącz się do gry Z-WAR może nie być konieczne, jeśli masz konto na portalu społecznościowym VKontakte lub Facebooku.

Jeśli nie chcesz związać grę z sieci społecznej, Rejestracja Z-WAR Online jest bardzo proste - musisz wpisać nazwę bohatera, hasło, e-poczta, datę urodzenia, wskazują na podłogę, wybrać frakcję, dla których grasz ( zombie lub ludzi), wpisać kod z obrazka.

Musisz zaakceptować umowę użytkownika i akceptuję regulamin gry. Rejestracja Z-WAR zostanie zakończona po aktywacji konta w grze, klikając w link, który został wysłany na podany adres e-mail. Po aktywacji konta, gry, zanurzyć się w świecie gier. Postępuj zgodnie z instrukcjami będą chodzić trochę szkolenia w nowej (jeszcze), ale fascynującym świecie.

Twoja postać będzie posiadać następujące cechy w grze:

• Siła

• Zręczność

• Wytrzymałość

• Inteligencja

• skrócie

• Charyzma

Oprócz funkcji, gra może rozwinąć takie umiejętności, jak:

• Bitwa

• Medycyna

• Inżynieria

• Społecznego

• zdobycie umiejętności

Jeśli zdecydujesz się grać w gry Z-WAR online dla ludzi, to będziesz mieć cel - aby przetrwać i aby usunąć jak najwięcej terytorium od nieumarłych. Może budować barykady, naprawy i tworzyć rzeczy, które zostaną użyte w ich walce.

Zagraj być ostrożni, ponieważ, zjedzone, zarazić się i przejdź do strony zombie.

Jeśli grasz w gry online Z-WAR jako zombie, wtedy przesunąć głód i chęć do jedzenia i rozerwać wielu ludzi, jak to tylko możliwe. Im więcej osób jesz, tym szybciej będzie rozwijać umiejętności swojej postaci, jak i jej poziom wzrasta.

At War Zombies grać interesujące dla wszystkich bez wyjątku. Gra posiada wiele różnych miejsc - niektóre obszary Gaming - domy z pomieszczeń produkcyjnych, magazynach, pustych i ulic. Podczas walki, może korzystać ze wszystkich elementów w miejscu jako schrony, ale nie zamiatać schrony zamiatać.

Kiedy grasz Z-WAR, będzie wiele okazji, aby znaleźć darmowe rzeczy w różnych miejscach - od broni do zestawów pierwszej pomocy i innych amunicji.

Gra ma bardzo ciekawy system walki z nieprzewidywalnych rezultatów, ponieważ w walce w każdej chwili mogą interweniować ani swojego sojusznika lub wroga. Jednak, aby spełnić balans gry do ataku na gracza znacznie niższym poziomie polegać porządku.

Jeśli jesteś w trybie offline, należy pamiętać, że twoja postać może wykonywać ataki i będzie musiał odeprzeć wrogów w trybie automatycznym.

W Z-WAR gry jest również interesujące, ponieważ masz możliwość, podczas gdy w budynku, na każdej ścianie opuszczenia Graffiti - wiadomość do innych graczy. Komunikat ten znajduje się na ścianie dwa dni.

Ponadto istnieje specjalny radiowy - "Apokalipsa FM», w którym można korzystać z wielu utworów, jak również posłuchać wiadomości od innych graczy na temat toczących się walk, ciekawych miejsc i miejsc, gdzie można zysk trofea i darmowe rzeczy.

Wobec ludzi i zombie nie pozostawi obojętnym. Po grze online zombie Wojna nie przegapisz minut!