Zakładki

Zapomniane Wymiary

Alternatywne nazwy: Forgotten Worlds

Witam was w świecie Zapomnianych pomiarów! Ten świat, ukrywając wiele niebezpieczeństw! Świat pełen niekończących się walk z potwornych stworzeń tajemniczy Armia Rift!

Zapomniane pomiar online, gry - na przykład wszystkie najlepsze cechy z gier takich jak kombats online! Projekt ten został wydany w styczniu 2008 roku, ale w krótkim czasie było niesamowite sławę i zyskał szacunek wśród graczy online. Dołącz do nas, a nie pożałujesz!

Gra online Zapomniałeś pomiaru obarczona magii. Tutaj magia i stal jako całości są ze sobą nierozerwalnie związane! Będziesz uczestniczyć w niesamowitych walkach z potwornych stworzeń PIT i konkurują w agility z innymi graczami.

Zagraj w grę pomiar on-line Nie pamiętam bardzo ciekawe! W tym świecie nie ma granic i żadnych ograniczeń, wszystko zależy od ciebie. Podróżowania i odkrywania starożytnych galeria podłogi, będą walczyć z jego mieszkańców do podziemnych diamentów górniczych. Rozwija swoją postać, stworzyć swój własny, unikalny zestaw broni białej i zbroi.

Zebrane przez wiernych towarzyszy i przejść Reverse portalu rzadkich eliksirów, mikstur i niesamowite rzeczy, które trzeba w gry Forgotten pomiaru.

Gra Zapomniałeś pomiarów i bardziej ekscytujące, bo tu duża różnorodność klas postaci, różnych rodzajów dochodów i różnych uzależnień gry. Twoja postać będzie w stanie poprawić rzeczy i uczyć się nowych umiejętności.

W Zapomnianych pomiarów online, nigdy nie będziesz się nudzić przez unikalny system działań wojennych. Oprócz wszystkich tego magicznego świata jest w ciągłym aktualizacji.

Na początku gry Forgotten pomiaru on-line, wszyscy gracze są równi. Ale rozwija swoją postać, wybrać, który będzie i jakiej klasy należą.

Klasy znaków o łącznej liczbie siedmiu. To Wojownicy, magowie, nekromanci, kapłani, kupcy, rzemieślnicy Keepers zamówienie. Każda klasa ma swoje zalety:

• Warriors - rzemieślników broni i zbroi. Członkowie tej klasy są silne, zwinne i bardzo odporne.

• Magee mądry i inteligentny, że są bardzo silne w swoim żywiole.

• Nekromanci - to czarodzieje, zafascynowany światem poza grobem, mają wiedzy brutalnej ciemnej magii.

• Ale księża - święty klasa, która ma leczyć i wyleczyć z ran odniesionych w walce. Najbardziej doświadczeni duchowni są w stanie odtworzyć charakter, który zginął w bitwie.

• Kupcy bajecznie bogaty, mogą dostać prawie wszystko, co istnieje na tym świecie.

• Problem Rzemieślnicy wykuć broń, praca na budowach i klejnoty górniczych w kopalniach.

• strażnikiem prawa są strażnikami porządku. Keepers monitorować przestrzeganie porządku i nie lubią ciemne kreatorów.

Zademonstruje ich męskość i męstwo w zaciętych walk powstał pod szyldem wschodu lub zachodu słońca w wojnach Astral zniszczenia.

Ale ciężka walka nie jest granicą! Twoja droga jest w świecie, który stał się miejscem zaciekłych walk stałych, niosąc śmierć. Miejsce dla sił, które dążą do zniewolenia zamówić.

Musisz wiedzieć sam, jego ego i określić, kim jesteś: Light? Ciemność? Neutralne? Lub Bandit? Decyzja dla Ciebie! Może - ostatnia nadzieja na zwycięstwo w tej odwiecznej wojnie!

Grając w gry online Zapomniałeś pomiar, staniesz się mistrzem śmiercionośną broń lub zimno potężny władca prądy magii!

Przyłącz się do gry zapomnieli pomiaru jest bardzo prosta. Trzeba będzie przejść do oficjalnej stronie i wypełnić podstawowe informacje. Po otrzymaniu pisma do wiadomości e-mail, a także potwierdzając wniosek, będziesz graczem w pełnym wymiarze zapomniane! Nie przegap swojej szansy!