Zakładki

Bohaterowie Ziemi

Alternatywne nazwy: Heroeslands

Jeśli kiedykolwiek jesteś beznadziejnie zniewolony "Heroes of Might and Magic", a zwłaszcza trzecia część, podczas gdy gra online Heroes działki zrobi to ponownie. W tej strategii turowej do akcji dość pełne podróży i przygód, bitew swojej postaci z potworami, walczy z przeciwnikami i turniejów z najlepszych wojowników. Goście mogą liczyć na życie społeczne w ułamkach lub klanów, gdzie można znaleźć ludzi o podobnych poglądach, aby udowodnić sobie dyplomatę, by znaleźć prawdziwych przyjaciół.

Zarejestrowany w grze Heroes Teren jest bardzo proste - należy podać imię bohatera i adres e-mail, hasło i pytanie ochronne (jeśli nagle bohaterów ewidencji gruntów wymagają przebudowy), a następnie wprowadź kod weryfikacyjny i zaakceptować umowę użytkownika.

A taki moment - że wy Bohaterowie działki rejestracja online jest włączone, ale coś nie ładuje dodatkowo? Sprawdź, czy masz zaktualizowaną wersję Adobe Flashplayer, prawdopodobnie dlatego, że.

Więc teraz to działa, można rozpocząć tworzenia postaci, a raczej znaki - Bohaterowie działki gra online pozwala na tworzenie i sterowanie do dziewięciu znaków różnych ras i frakcji. Tylko "ale" - nie wolno wchodzić w interakcje. Cóż, pytanie o liczbę pytanie - o jakości. Się w celu stworzenia niepowtarzalnego charakteru oferowane są liczne możliwości - wybór frakcji, klasy, zawodu, oraz, oczywiście, stworzenie portretu. Zacznijmy z frakcji, które w świecie Heroes ziemi życie online i konfrontuje standardowej kwoty - są podzielone na trzy i klasycznie na wojowników i magów.

Pierwszy wyścig - przedstawiciele świata: rycerzy, elfów i magów.

Drugi wyścig - przedstawiciele Ciemności: mieszkańcy piekła, nekromanci, czarnoksiężnicy.

Trzeci wyścig - bohaterowie zajmują neutralnej strony: bagno mieszkańców i barbarzyńcy "żywiołów".

Następnie przypisać nazwę wybranego znaku i opracować odpowiedni portret rasy. Tu, być może, możemy teraz grać Heroes Land.

Jedną z głównych wartości swojej postaci w tej mitycznej i nieprzewidywalnym świecie, jest "doświadczenie", które staje się większy z każdym rundy. Jeszcze jedna ważna cecha dla tych, którzy chcą grać w gry Heroes forum działki jako strateg wojskowy - jest "charyzma". Mając go pod dostatkiem, można uzyskać liczbę jednostek i stworzyć armię godną ich lidera. Przy okazji, kupując najemników się raczej opłacalna inwestycja z pieniędzy, ponieważ nie można go zabić, ale tylko na chwilę, aby wycofać się z gry.

Bohaterowie Teren gry online, który może być godnym przeciwnikiem w walce jeden na jeden, a w walkach grupowych lub organizowanych turniejach (ciekawa funkcja lokalna PvP - mogą konkurować bezpośrednio zmusić czterech graczy). Dla bardziej spokojnych strategów Heroes grunty grać równie ekscytujące - można gromadzić zasoby, budować zamki, angażować się w grach i gospodarki, by stać się podróżnikiem. Łączą się w grupy i iść zobaczyć świat, walczyć z potworami, smokami lair do poszukiwania i produkcji unikalnych artefaktów. Należy pamiętać, że połączenie sił z innymi graczami, masz szansę na awans do porównywania i analizowania ich i swoje najlepsze / problematyczną stronę stworzyć najbardziej udany tandem.

, Możemy zauważyć wreszcie, że do gry Heroes forum działki - to więcej niż tylko hołdem dla ukochanej przez miliony «Might and Magic III», jest jego duch i jego prawa, tutaj znajdziesz jeszcze więcej przygód i ciekawa spotkania z mitycznych stworzeń tego tajemniczego i fantastycznego świata.