Zakładki

Strefa 403

Alternatywne nazwy: Strefa 403

Jeśli chcesz w zaciszu własnego domu, spróbować swoich sił w walce o przetrwanie w post-apokaliptycznym świecie, Game Zone 403 on-line dla Ciebie. Ta gra zawiera symulator i elementy strategii ekonomicznej walki. Aby grać w gry on-line Strefa 403 nie trzeba angażować się w żmudnej instalacji klienta gry lub dodatkowych programów. Aby to zrobić, wystarczy tylko dostęp do Internetu za pośrednictwem swojej ulubionej przeglądarki i przejść przez prostą rejestrację. Nic dziwnego, strefa gier online 403 na serwerze łączy w sobie kilka tysięcy ludzi, którzy już wybranych swoją strategię przetrwania. Ktoś wybrał się na własnej skórze surowe samotny prześladowcę, inni tworzyć grupy i rywalizować o wpływy w tym okrutnym świecie, biorąc udział w strzelaninach, handlu i angażowanie się w produkcji towarów.

Aby grać w Strefie 403 online, musisz się zarejestrować. Dołącz do gry Strefa 403 proste i nie zajmie Ci dużo czasu. Aby rozpocząć, wybierz oryginalną nazwę dla swojej postaci, która będzie zobaczyć innych graczy online. Następnie wejść do gry znane tylko Tobie i potwierdź hasło, aby zapoznać się z zasadami, które muszą być przestrzegane. Następnie Rejestracja Strefa 403 jest gotowy i można skupić się na przetrwanie w świecie po apokalipsie.

Strefa 403 jest świat, w którym mamy grać dla stalker - człowiek, który w niewytłumaczalny sposób przeżył drogę podczas Apokalipsy. Po wejściu do gry masz możliwość wyboru począwszy broni pierwszego poziomu. Gra posiada trzy rodzaje broni: broni palnej, laserowych i impulsowych. Rozwijać wybraną broń i umiejętności, aby go używać. Częściej twoja postać używa go - lepiej wykorzystuje. Aby zmienić rodzaj broni w grze przewidziano specjalnych sklepach z mundurów.

Każdy zaczyna grać w gry online Strefa 403 z jego chrzest bojowy. Aby to zrobić, kliknij na przycisk "walczyć" z interfejsem swojego bohatera i walki w sekcji, a następnie masz przyzwoity przeciwnika.

Walka w 403 Strefy wystąpić stopniowo. Dokładniej, trzeba przewidzieć kierunek, w którym przeciwnik przejdzie i strzelać w tym kierunku. Z dokładnie przeciwnego należy działać podczas strzału przeciwnika. Znacznie bardziej interesujące grać w strefie 403 i do udziału w starciach między grupami gier, ponieważ dotyczą one więcej prawdziwych ludzi. Oderzhivaya przewagę w bitwach, otrzymasz cenne zasoby i bardziej cenne doświadczenie. Może pokazać swój geniusz biznesu i odsprzedać wydobywa zasoby na rynku po konkurencyjnych cenach dla siebie. Jak zrozumieć Strefa 403 - online - gra, w której, aby przetrwać, dość trudne, więc lepiej jest współpracować z najbardziej piękny dla was braćmi w umyśle.

Online Game Zone 403 jest świat, który jest bardzo duży i jest podzielony na małe obszary, które zostaną umieszczone strategicznie ważnych budynków, dróg i innych tekstur. Mogą otrzymać pracę w fabrykach. Możesz też kupić jedną z nich i zarobić. Jeśli pracujesz zbyt leniwy, to czai przygód, przejdź na drodze i terroryzować nieostrożnych podróżników.

Przyjął chrzest ognia i zarabiać pieniądze pierwsze, należy wziąć pod uwagę swój sprzęt bojowy poprawić obronę. Takie niezbędne rzeczy ponownie można znaleźć w sklepach, gdzie szeroki asortyment pancerza, kaski, buty, kamuflaż. W walce z sporym doświadczeniem dla ciebie i atak w przeciwnika jest zaletą w biegu pomoże uratować życie. Doświadczenie otrzymasz po walce idzie na rozwój swojej postaci. Na przykład, poprawa umiejętności maskowania może ogólnie niekorzystne dla Ciebie przegapić walki.

Pamiętaj, Game Zone 403 Online daje Ci szansę czuć się w świecie po apokalipsie i codziennie walczyć o przetrwanie w nim.