Zakładki

Farmerama

Alternatywne nazwy: ZooMamba

Farmerama

Farmerama Internecie - gra online jest przeglądarka, która jest poświęcona tworzeniu prywatnego uniwersalne tematy zoo. Gra online ZooMamba konfrontuje celem gracza jest budowanie i rozwijanie najlepsze zoo! Użytkownik wybierze, którzy osiedlają się w zoo w jego budowie i przyciągnąć turystów.

Ponieważ gra jest ZooMumba Przeglądarka w trybie online, nie wymaga bardzo wysokich wymagań systemowych. Aby grać w następujące parametry komputera będzie wystarczająco

• Procesor 1 GHz;

• 512 MB pamięci RAM

• 64 MB karta graficzna.

No, oczywiście, trzeba mieć dostęp do Internetu i przeglądarka.

Aby rozpocząć grę, należy sprawdzić, została podjęta w grze ZooMumba, czyli stworzenia osobistego profilu gracza. Należy przeprowadzić rejestrację ZooMumba musi wybrać punkt na miejsce rejestracji gry ZooMumba i wykonaj następujące czynności:

• Wprowadź nazwę, która będzie używana w grze;

• Wpisz swój adres e-mail;

• Wprowadź hasło,

• Przeczytałem i zgadzam się z warunkami korzystania z gry.

Rejestracja on-line Farmerama kończy się tutaj, i można przejść bezpośrednio do gry.

Na początku gry ZooMumba pomoże asystenta, którego nazwa Galya. To sugerować, co robić w różnych sytuacjach, i wprowadzi podstawowe prawa gry. Opanować grę, po prostu postępuj zgodnie z jego wskazówkami.

Początkowo, każdy gracz otrzymuje kapitał startowy, który jest reprezentowany w postaci:

• zveropenni

• zoodollary

Zveropenni - waluty, które można uzyskać w grze, jest ona pobierana pewną kwotę na 1 godzinę.

Zoodollary - waluty, które można kupić za prawdziwe pieniądze i otwiera wiele wcześniej niedostępnych funkcji. Ważne jest, aby pamiętać, że wkłady do gry na prawdziwe pieniądze znacznie upraszcza proces rozwoju zoo.

Farmerama gra online, której celem jest stworzenie najlepszego zoo. I gracz, jako dyrektor, wybierze kierunek zoo. Podczas gry, użytkownik będzie musiał świadomie dbają o swoje zwierzęta, bawić gości i zmaksymalizować swoje zyski, które będą stale rosnąć, jak użytkownik poprawić zoo.

Zagraj w grę Farmerama Internecie, trzeba stale się poprawia. Fundusze otrzymane powinien natychmiast zainwestować w modernizację i rozwój jego zoo, aby to najlepsze i najbardziej wyjątkowy.

Najpierw trzeba dostać ogrodzenia dla zwierząt. Możesz umieścić je w różnych miejscach, w różnych kombinacjach. Po zainstalowaniu klatki - może działać tam zwierzęta. Trzeba ciągle patrzeć na stan zwierząt. Osiedlenia się w jednym woliera płci męskiej i żeńskiej, można utworzyć parę, która może wtedy rodzić. Lub można zorganizować rozrywkę, umieścić w jednej komórce dwóch agresywnych mężczyzn, ale w tym przypadku mogą zabijać się nawzajem.

W ZooMumba gry nie może na chwilę zapominając, że zwierzęta potrzebują uwagi, troski i uczucia. Nie możemy zapomnieć, aby nakarmić swoje zwierzęta, pić, żelazo, pociąg i monitorować stan ich zdrowia.

Upiększanie woliery, można zwiększyć ranking zoo, który dodaje również pewne unikatowe zoo, zwiększyć ruch i zyski, odpowiednio.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby grać w gry online ZooMumba można kupić w sklepie. W procesie rozwoju będzie mógł zakupić dodatkowe ulepszenia, które można umieścić w zoo. Może to być, na przykład, park rozrywki. Naturalnie, te usprawnienia przyczynią się do rankingu w zoo w rezultacie więcej ludzi będzie chodzić i przynieść wielkie zyski.

Zwiększenie przychodów będzie również pomóc w zoo znajduje się na hotelu. Ponadto może być również wyposażony w wielu restauracji, które wnoszą istotny wkład w rozwój zoo.

Między obudowy można zainstalować różne dekoracyjne i odwiedzający mają komfortową i wygodną podróż. Połóż utwór do umysłu, tak, że to samo można wygodnie dotrzeć do każdej obudowy.

Grafika w grze jest bardzo wysokiej jakości i wygodne. Ponadto w grze znajduje się wiele przyjemnych niespodzianek od deweloperów na specjalne okazje. Spędzić czas zabawy razem z ZooMumba online!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more