Zakładki

Zoomumba

Alternatywne nazwy: Zoomumba game, zoomumba online

Zoomumba game to przeglądarkowa gra online, której tematem przewodnim jest tworzenie własnego, uniwersalnego zoo. Gra Zoomumba stawia przed graczem cel zbudowania i rozwinięcia najlepszego zoo! Użytkownik zdecyduje, kogo umieścić w swoim zoo, jak je wyposażyć i przyciągnąć odwiedzających.

Ponieważ gra Zoomumba jest grą przeglądarkową, nie wymaga bardzo wysokich wymagań systemowych. Do zabawy wystarczą następujące parametry komputera: procesor o częstotliwości 1 GHz; 512 MB pamięci RAM; karta graficzna 64 MB. No i oczywiście trzeba mieć dostęp do internetu i przeglądarkę.

Aby rozpocząć grę, należy zarejestrować się w grze Zoomumba, czyli utworzyć osobisty profil gracza. Aby dokonać rejestracji Zoomumba, należy wybrać sekcję Rejestracja w grze na stronie i wykonać następujące czynności:

  • wpisać swoje imię i nazwisko, które będzie używane w grze;
  • wpisać swój adres e-mail
  • wprowadzić hasło;
  • przeczytać i zaakceptować warunki korzystania z gry.

Rejestracja kończy się w tym miejscu i można przejść bezpośrednio do gry.

Na samym początku gry Zoomumba pomoże asystentka, która ma na imię Galya. Powie ci, jak postępować w różnych sytuacjach i zapozna cię z podstawowymi prawami gry. Aby opanować grę, wystarczy postępować zgodnie z jej podpowiedziami. Początkowo każdy gracz otrzymuje kapitał początkowy, który jest przedstawiony w postaci:

  • Zveropenny - to waluta, którą można wydobywać w grze, jest ona naliczana w określonej kwocie za 1 godzinę.
  • Zoodolary to waluta, która jest kupowana za prawdziwe pieniądze i otwiera szereg wcześniej niedostępnych możliwości. Ważne jest, aby pamiętać, że wkład prawdziwych pieniędzy do gry znacznie upraszcza proces rozwoju zoo.

Gra Zoomumba, której celem jest stworzenie najlepszego zoo. A gracz, jako dyrektor, będzie musiał wybrać kierunek rozwoju zoo. Podczas gry użytkownik będzie musiał sumiennie dbać o swoje zwierzęta, zabawiać odwiedzających i maksymalizować zyski, które będą stale rosły w miarę ulepszania zoo przez użytkownika.

Zagraj w grę Zoomumba, musisz stale się poprawiać. Otrzymane fundusze należy natychmiast zainwestować w modernizację i rozwój swojego zoo, aby uczynić je najlepszym i wyjątkowym. Na początku musisz zdobyć woliery dla zwierząt domowych. Można je umieścić w różnych miejscach i w różnych kombinacjach. Po zainstalowaniu wybiegów można uruchomić tam zwierzęta. Ważne jest, aby mieć oko na stan zwierząt. Umieszczając samicę i samca w tym samym pomieszczeniu, można tworzyć pary, które następnie mogą dać potomstwo. Można też zorganizować program rozrywkowy, umieszczając dwa agresywne samce w tej samej klatce, ale w tym przypadku mogą się nawzajem pozabijać.

W Zoomumba do zabawy nie wolno ani na chwilę zapominać, że zwierzęta potrzebują uwagi, opieki i uczucia. Trzeba pamiętać, aby karmić swoje zwierzęta, pić, prasować, trenować i monitorować stan ich zdrowia. Dekorując woliery, możesz zwiększyć ocenę zoo, co również doda wyjątkowości zoo, zwiększy frekwencję i odpowiednio zysk.

Wszystko, czego potrzebujesz do gry Zumumba, można kupić w sklepie. W procesie rozwoju będzie można kupić dodatkowe ulepszenia, które można umieścić w zoo. Może to być na przykład park rozrywki. Oczywiście takie ulepszenia przyczyniają się do zwiększenia oceny zoo, w konsekwencji więcej osób będzie do niego chodzić i przynosić większe zyski. Zwiększyć dochody pomoże również umieszczony na terenie zoo hotel. Oprócz tego może być również wyposażony w różne bary z przekąskami, które w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju zoo. Pomiędzy wybiegami można ułożyć różne dekoracyjne ścieżki, aby odwiedzający byli bardziej komfortowi i wygodni w poruszaniu się. Ułóż ścieżki mądrze, aby równie wygodnie dostać się do dowolnego wybiegu. Grafika w grze jest dość jakościowa i przyjemna. Również w grze jest wiele miłych niespodzianek od twórców na specjalne święta.

Spędź czas z przyjemnością razem z Zoomumba game!