Zakładki

Call of the Dragon

Alternatywne nazwy: Call of the Dragon, rozmowy smok gry, połączenie smoka online wezwać smoka gry online, grać online, połączenie smoka

Dragons - to mityczne postacie, które przyciągają uwagę ludzi przez długi czas. Są one wymienione w baśni, legend i filmów. Gry komputerowe są również nie jest wyjątkiem. Wystawiono za uwagę przeglądarka gra online połączeń Dragon - gra MMORPG w języku rosyjskim.

Jeśli lubisz ten gatunek gier, a następnie iść do przodu, ale przed przeglądu rejestracyjnego wymagania systemowe dla PC:

·                    System operacyjny Okna Vista/7/XP/NT/2000

·                    Procesor Pentium III 1000 MHz

·                    RAM 512 Mb

·                    Internet 56KB (modem) lub szybszy

·                    Przeglądarka .

Jak już pewnie zauważyliście, gra jest odpowiednia nawet dla wersji biurowego komputera. Przyłącz się do gry Call of standardu Smok: Oficjalna strona gry naciśnij przycisk, aby utworzyć konto, które zostanie otwarte, na stronę, gdzie zostaniesz poproszony o wpisanie adresu e-mail, hasło i nazwę, które znasz na forum. Oto akceptując umowę licencyjną, a następnie naciśnij duży czerwony przycisk, aby odtworzyć. Co to rejestracja Zadzwoń Smok zakończył. I dostać się do strony z rysowane mapy świata Stilland oznaczył lokalizację serwerów gier. Tu wybrać serwer gry, i idzie do strony tworzenia postaci. Jest natychmiast zauważyć, że aby grać w gry online Call of the Dragon będziesz dla rasy ludzkiej. Musisz wybrać między bohaterami, jak

·                     Warrior

·                     Mag

·                     Assassin

·                     Vampire

Warriors - to bohaterowie, którzy mają umiejętności do walki wręcz i mają wysoki poziom ochrony. Magee specjalizuje się w stosowaniu magiczny atak na odległość.

Assassin - szybkie i zimną krwią w walce wojownik, który może zniweczyć przeciwników. Wampiry może specjalizować się w czary, można leczyć i mieć inne bonusy.

Wybór płci postaci i specjalizacji, a także według jego nazwy możesz zacząć grać w gry online Call of the Dragon. Zadzwoń do początku gra online Smok zaoferuje szkolenie na końcu której opanujesz system sterowania w grze.

Chodziłem po mieście i robi kilka zadań, możesz natychmiast wezwać Smoka online, aby zdobyć kilka poziomów. Uzyskane na każdym poziomie Twoja postać gra dostaje 5 punktów, które według własnego uznania jest rozproszone pomiędzy głównych cech charakteru:

·                     Luck

·                     Moc

·                     Inteligencja

·                     Wytrzymałość

·                     Agility

Miasto, gdzie znajdują się, gdy jesteś w Call of the Dragon grać standardową strukturę. Nie można odwiedzić ratusz, sklepy, które sprzedają broń, akcesoria, znaleźć arenę rynkową i może złożyć wizytę do innych standardowych konstrukcji.

Gra Call of the Dragon Online różni się od większości gier online, ponieważ zapewnia możliwość trenowania swojej postaci bez osobistego udziału gracza (w trybie offline). Ale ten rodzaj treningu spędziłeś punktów akcji, które są uzupełniane codziennie. Wiele możliwości są otwarte dla fanów, aby poprawić sytuację w grze. Oto, gdzie się zwrócić: Można zorganizować elementy, oczyścić je, analizować, poprawy, obiekty osadzić w runach i nawet uduchowić im.

Warto zauważyć, że gra ma progu dojrzałości: do poziomu 10 zakazane walkę między graczami i ponad 10 - można walczyć na arenie. Ale na arenie nie może wydać więcej niż 20 walk dziennie. Podczas bitwy na arenie swojego charakteru dostaje Ocena i cześć. Cała reszta może iść do zabijania zwierząt i do zadań, które dają NPC. Walka z potworami w grze odbywa się bez udziału charakteru gry.

Zarabiaj pieniądze i doświadczenie, kiedy skończą się działanie wskazuje twoja postać będzie mogła ubiegać się o wymianę pracy.

Gra Call of the Dragon spodoba się fanom i gier zespołowych, ponieważ tworzenie gildii w grze przewidziane przez twórców. Dołączenie do gildii, Twoja postać będzie mogła korzystać z obiektów cechowych, a także wziąć udział w walkach między gildiach.

Call of rejestracji online, smok będzie można zanurzyć się w magiczny świat pełen przygód. Tutaj każdy może znaleźć coś wyjątkowego.