Zakładki

Tanki Online

Gra Tanki Online

Tanki Online (Tanki Online ):

Tanki Online to kolejny ekscytujący trójwymiarowy doświadczenie dla graczy, którzy lubią strzelać. Gra została stworzona w wersji klasycznej czołg, którzy byli z powrotem w 1990 gier konsoli dandysa. Bili jej piękna i gry, ale dzisiaj będzie można grać w trójwymiarowej wersji arcade w trybie multiplayer.
Na początku gry trzeba będzie zarejestrować się i przejść przez małe szkolenie, które pokaże Ci, jak prowadzić swoje czołgi, jak rozwijać swoich przeciwników i wygrać. Po szkoleniu będzie można się dostać kilka bonusów do dalszego rozwoju.
Przed rozpoczęciem bitwy, aby otworzyć listę aplikacji, które można oglądać w dowolnej bitwy można dołączyć. Oglądaj to bardzo ostrożnie, a jeśli jesteś początkujący, nie weszły do ​​poważnych walk. Można również organizować własną bitwę, jeśli nie znaleziono odpowiedniej listy. W Tanki Online posiada garaż, w którym głównym działaniem gry, można kupić nowe typy urządzeń, modernizacji już istniejących. Poprawa obejmuje prawie wszystkie machiny wojennej, z gąsienic do luf karabinów i amunicji do nich. Nie uderzać o codziennych bonusów będą one pomóc w rozwoju, więcej nagród i części zamiennych.
W każdej bitwie różnych warunkach, aby wygrać, w zależności od tego, jaki tryb wybrać lub stworzyć samemu. W przypadku, gdy jest to konieczne, aby zniszczyć wszystkich wrogów, gdzieś zachować własną bazę danych, grając w zespole, ale gdzieś i zdobyć flagę przeciwnika. Na mapie gry różnorodnych zasobów, wybierając je można poprawić swój zbiornik w określonym czasie, ale pamiętaj, że twoi wrogowie są również świadomi premie, więc należy być ostrożnym.
Waluty są również zróżnicowane, może to być, jak zrobić i zakup. Dla kryształów, które są sprzedawane oddzielnie, można kupić więcej potężnych broni i przyspieszyć modernizację jednostek bojowych.
Zbiorniki Online łatwe do zarządzania tylko kilka klawiszy do poruszania się i wypalania, jest jedna cecha można włączyć wieżę, na której pistoletu. Pokonać swoich wrogów i zdobywać doświadczenie będzie można odblokować nowe korzyści, które dają wejście do ligi i tworzenia własnych klanów.