Zakładki
Gry Cartoon

Gry Cartoon

To, co dzieci uwielbiają grać online, to darmowe gry z kreskówek. Z zabawnymi, psotnymi, zabawnymi bohaterami, a nawet antybohaterami, zanurzasz się w baśniowym świecie, a postacie ze znanych kreskówek stają się twoimi partnerami w przygodzie. Dziewczyny nie męczą się ubieraniem księżniczek i lalek, doskonaleniem z nimi zawodów i rozwijaniem talentów. Chłopcy walczą z Naruto, znęcają się nad bohaterami South Parku, ratują wszystkich z Chipem i Dale. Dzieci z entuzjazmem układały puzzle i malowały rysunki z Keepers of Dreams, szeryfem Kelly, naprawiały awarie za pomocą Fixies i aktywnie uczestniczyły w innych wydarzeniach.
4.5 1 2 3 4 5 (Total 13)

Gry Cartoon według kategorii:

– Gry kreskówki nadszedł czas wirtualne przygody

Rozrywka daje świat zabawy i podniecenia nieprawdopodobnych przygód. Oglądając znaki, dzielić je z uśmiechem i niepokoju, oglądać toczące się wydarzenia i chcesz zło zostało ukarane, a pozytywne znaki znaleźć szczęście. Tylko kreskówki gier oferują szansę stać się uczestnikiem wielkich opowieści, stają się głównym bohaterem.
Flick myszy lub wciskania przycisków klawiatury ustawić dźwięk zbliżających się wydarzeń. Poczuj, jak hazard może być bardzo proste zadanie, a kolorowe dekoracje i muzyka wesoła sprawi, że zapomnisz, że jesteś w swoim pokoju i patrzeć na monitor.

Poznaj główni aktorzy gry kreskówki

Gry Cartoon Gry Cartoon Bohaterowie kreskówek krajowym, postacie Disneya i bohaterowie japońskich anime przyjemność podzielić się z wami wolnego czasu z pożytkiem. Dzięki nim staniesz się zwinny, szybki, inteligentny, dobrze ukierunkowane, aby dowiedzieć się, jak obliczyć i czytać. To darmowe gry kreskówki dla dzieci i młodzieży, z różnych motywów i tematów.
Aladyn i Jasmine ożywają pod przywództwem. Rozwiąż wszystkie zagadki, dostać gwiazdy na zdjęciach, dodać kolorowe puzzle, pomagają ratować księżniczkę, by w końcu bohaterowie mogli cieszyć się długim pocałunkiem.
Wiewiórka Strzałka – odważni astronauci, a wraz z nimi podbój kosmosu, można oddawać w działaniach przyjemnych barwników, złożonej układanki, tworzyć oryginalne karty okolicznościowe, a nawet pójść na ryby.
Caught in Wonderland z Alice, wyrzucić wszystkie znane stereotypy w kreskówkach w trakcie gry, ponieważ wszystko jest odwrócone do góry nogami c. Spotkanie z Kapelusznika, White Rabbit, Królowa karcie, Cheshire Cat jest nieuniknione. Nie zaprzeczaj je w grze w warcaby, napić się z nimi herbatę, pomóc dziewczynie wybrać strój i makijaż. Zabawne poszukiwanie – ta surrealistyczna przygoda w obcym świecie fantasy, w których może być dowolna metamorfozy. Nawet rośliny poruszają się tam, ukrywanie i obiekty chmurze.
czeka na ciebie RPG, latanie na rakiety, robotów bojowych i innych funkcji w alternatywnej historii"magicznych rodziców." Timmy próbuje oszukać agentów CIA, szukając drogi wyjścia z labiryntu, brać udział w wyścigach, poluje wróżki. On przygotował wiele bardziej ekscytujące, a jego rodzicami chrzestnymi – Goldfish, zawsze przyjdzie na ratunek w sytuacji zagrożenia.
"Czas Adventure"– to nazwa amerykańskiej serii telewizyjnej i kreskówki gry online animowanego. Kraina Ooo przeżywa po katastrofie nuklearnej. Świat wokół wydaje się szalona opowieść, bo magia stała się tak zwyczajne, że bez niej nie da się wyobrazić sobie życie. Finney i Jake uratować księżniczkę wypełniając misje. W ich towarzystwie będziesz tylko ekscytujące i zabawne.
Sponge Bob napędza przyjaźń z Patrickiem i razem są one zgrany zespół, który chętnie oddają się wszystkie poważne, by stać się stronami niebezpiecznych eksperymentów i zorganizować występ w teatrze, aby zapisać swoje miasto i wziąć udział w zajęciach sportowych. Scooby Doo ucieka przed duchami i szuka skarbu z przyjacielem Shaggy.
Rozmowa Kot Tom, Garfield, Gambolo, Auggie, Kot w butach Tom i Jerry – ukochany kot tematem dla miłośników tych pięknych cipek. Z nich można wygłupiać i uratować przyjaciół podczas gry kreskówki, aby prawdziwy bałagan i stoczyć pojedynek, śpiewać serenady pod oknem i lubi jeździć na deskorolkach.

 

Ulubione bajki gry

 • Labirinty
 • Boi
 • Dlya Pań: fryzura, strój, makijaż, gotowanie, pocałunki.

  Gry Cartoon

  Gry Cartoon Twoje ulubione postaci z kreskówek są przedstawiane w różnych tematycznych działów:

  • Kvesty i brodilki
  • Poisk: urządzenia, części zamienne, różnice, identyczne kartochek
  • Raskraski
  • Gonki
  • Pazly i pyatnashki