Zakładki
Gry dla chłopców online za darmo, bez rejestracji

Gry dla chłopców online za darmo, bez rejestracji

Wyścigi, voynushki, walki, przygody, budownictwo, sport i ndash; wszystkie gry online dla chłopców. Tutaj możesz grać, zabijając potwory, kosmici, czy tylko wrogów wroga batalion. Zbudować zamek, rekrutować żołnierzy kontrolować robota. Zabawki nie są całkowicie lekkomyślne, gdzie morze krwi i zniszczenia. Możesz stać się snajper lub łowca nagród kamikaze ninja i transformator. Weź dużo skoki spadochronowe i napędów czołgów, ale z Supermanem wykonywać bohaterskich czynów. Następnie udać się w podróż i odkryć nowe galaktyki.

3.7 1 2 3 4 5 (Total 25)

Gry dla Chłopców według kategorii:

Gry dla chłopców – nasze wojny są bezpieczne

Gry dla chłopców online - graj za darmo, bez rejestracji, dla dwojga Gry dla chłopców online - graj za darmo, bez rejestracji, dla dwojga Co to jest większość chłopców miłość? Oczywiście, gra w piłkę, zima aktywne obdarowaniem, voynushki wyimaginowany przygodę. Oni lubią podejmować ryzyko, do podnoszenia się i walczyć. Wszystko to i więcej przygotowane gry dla chłopców na forum.


Mamy broń innego kalibru i mocy od prymitywnych klubów, proce i chuligaństwa do instalacji molekularnych laserowych dezintegrator w statku kosmicznym. Zorganizowaliśmy dla ciebie walczyć ze smokami, ale mogą być dość monotonny, a oni pomogą Ci w walce z innymi potworami.

nbsp

;

Obroń swoje zamki i wieże, budowanie robotów w obwodzie. Wystrzelić rakietę w kosmos w poszukiwaniu nowych planet i zainstalować im swoją dominację. Lub zawartych z nowymi sąsiadami traktatu pokojowego i stosunków handlowych Naladte.


Pokaż swoją siłę w boks, karate, lub udać się do wirtualnych ulicach roi się gangi bandytów. Każdy element staje się bronią, a trzeba będzie oprzeć przed zespołem. Nawet korytarze szkolne nie są bezpieczne, ponieważ uczniowie zostali podzieleni na grupy i walczą między sobą. Chronić swoje terytorium przed inwazją aroganckich obcych.


Gry dla chłopców online - graj za darmo, bez rejestracji, dla dwojga Gry dla chłopców online - graj za darmo, bez rejestracji, dla dwojga Należy Piraci – burza i spokojne morze statki. Wziąć na pokład statków, zwiedzanie mapa skarbów wykopane skarby, ale nie nadepnąć na wydobywanych obszarach. Umów broń strzelaniny, rzucając jądro nieprzyjacielski okręt, i grać w bitwie prawdziwe morze.

  Pobierz w sporcie

Wybierz rok, sprzęt sportowy i będzie w pełni wyposażone w każdych warunkach. Racing od bardzo prostych do wyścigów w przyszłości włączyć nudne godzinach wieczornych emocji, zwłaszcza jeśli zaproszone do drugiego. Tor będzie miasto, śledzenie auto, góry, przestrzenie wodne, przestrzeń powietrzna i pola uprawne.
podbić zaśnieżone stoki na nartach, snowboardzie, sankach i sankach. Strzelać do celów, grać w tenisa wielkie i małe, aby rzucić piłkę do kosza, lub nauczyć się grać w siatkówkę plażową. W skoku w dal, skoku o tyczce i stać biegacza długodystansowego, a kiedy zmęczony aktywnych sportów, grać w piłkarzyki lub bilard.

Gry dla chłopców online - graj za darmo, bez rejestracji, dla dwojga Gry dla chłopców online - graj za darmo, bez rejestracji, dla dwojga Jeśli chcesz przygody, należy być przygotowanym na wszystko

Gry przygodowe dla chłopców można nadal nazywa przygoda. W obliczu jednego z bohaterów może iść w poszukiwaniu drogi do domu, i można zapomnieć o komfort w domu i staramy się iść tam, gdzie niebezpieczeństwo.
Jeśli nie boisz się zdrajców wampiry, zombie, wilkołaki i kosmitov, ruszaj w drogę, nawet jeśli nie masz broni – na drodze niekoniecznie coś, odwrócił się. Ogień i woda, Papa Louis, Mario i Sonic, McCoy, komiks bohaterów książki, i wielu innych dzielnych bohaterów walki z niebezpiecznymi stworzeniami, zbierać artefakty, rozwiązywać zagadki, labirynty przejść.

Gry online dla chłopców w każdym wieku

Czasami chłopcy starają się wydawać starszy i podjąć wyzwanie zabawy z wielu skomplikowanych reguł, ustawień i metod kontroli. Ale dorośli nie przeszkadza gracze mogą bawić się w zabawce błysku z minimum konwencji i szybkiego przejścia, poczuciem humoru i dziecięcej naiwności. Gry dla chłopców na naszej stronie pozwalają, bez wyjątku, wszyscy gracze znaleźć kierunek, albo:

  • Fly
  • Walka
  • Logika gry
  • Przygoda
  • Strategia gospodarcza
  • Sport
  • Roboty
  • Strzelanie
  • Przygoda

Wszystkie nagłówki są regularnie aktualizowane zabawne nowości, które, oczywiście, do Państwa dyspozycji bezpłatnie. Życzymy ciekawą rozrywką, ale jak grasz, nadal patrzeć na to, co jeszcze zaskoczyć.