Zakładki

Rycerze i Księżniczki

Gra Knights and Brides

Rycerze i Księżniczki (Knights and Brides):

Fabuła gra Rycerze i Księżniczki będzie rozwijała się w różnych kierunkach. Jedna będzie dla Rycerze i Księżniczki - druga dla pań z towarzystwa. Potężni rycerze wolą walczyć na arenach, a śliczna pani opiekuje się posiadłością i dostarcza fanom różnych gadżetów.
Staniesz przed trudnym wyborem. Zacznijmy od płci postaci i jego typów. Dziewczyny będą mogły stać się stylowymi, energicznymi i czarującymi zamożnymi damami. Młodzi ludzie będą mogli wybierać między dobrymi lub odważnymi rycerzami. To, który wybierzesz, zależy od twojego dziedzictwa, które ostatecznie będzie musiało zostać otwarte w przyszłości. Zagraj w Rycerze i Księżniczki w parze i samotnie. Później para, zawsze możesz ją znaleźć. Kiedy rycerz wysłany do walki i dedykuje to swojej pani, nagradza go prezentami. Ale jeśli dama z towarzystwa traktuje swojego rycerza pyszne domowe danie, jego siła wzrasta wielokrotnie, dając większe szanse na wygranie meczu.
Musisz także rozwijać rolnictwo, karmić różne zwierzęta, zbierać żniwa, budować domy i wiele więcej.
Rycerze i Księżniczki jest idealny do spędzania wolnego czasu. Gra jest dość kolorowa i ma dobry dźwięk. Znajdź znajomych i wspólnie wykonujcie ekscytujące zadania i misje. Możesz kupić dodatkowe przedmioty w sklepie z grami, ale dla zabawy, jak mówią, musisz słono zapłacić.