Zakładki
Gry Zręcznościowe

Gry Zręcznościowe

Zagraj w darmowe gry zręcznościowe internetowych, a następnie szkolić umiejętności. Pomoże wam historie z uprzedzeń sportowych, wojskowych i tylko zabawa. Postaraj się, aby utwór w celu uniknięcia awarii na przeszkody; zanurzać obciążenie maszyny; wspiąć się na najwyższe drzewo. Bramkarz musi zręcznie łapiąc piłkę, a kierowca – zaparkować samochód na parkingu, wykonywać niebezpieczne akrobacje i uniknąć pościgu. Popyt Zręczność i rąk podczas gry naparstki i zniszczyć piłki na boisku, muszą być zręcznie strzelać kolorowe powłoki. Bohaterowie gier przygodowych również być zwinny, aby uzyskać inny diament.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Gry Zręcznościowe według kategorii:

Flash gry zręcznościowe, z których każdy jest tak

Gry Zręcznościowe Gry Zręcznościowe Chcę być nie tylko elegancki, ale także mądra. Gdy te cechy są połączone u osoby, odczuwa siebie, jak to ma miejsce w każdym przypadku. I nie zmarnować umiejętności, aby pomóc naszym nagłówek, gdzie każdy może się swobodnie w gry zręcznościowe grać bez ograniczeń.

nbsp

;

Agility może być wyrażona w zdolności jednocześnie żonglować sześć płonące pochodnie, skoki przez przeszkody, lub całuje się na ulicy, tak że nie jest zauważona przez innych. Najważniejsze jest to, aby postawić sobie kondycję i dokładnie wykonać go, bez względu na to, jak trudne może się to wydawać.

Weźmy niektóre tematy

Gry Zręcznościowe rzut wolny ciągle coś nowego, ale podobne tendencje mogą podmiotów niż na kierunkach rozgrywki. Platforma może spełnić nowe postacie, ale wciąż platformówki, a ty znowu jeździć na miejscu do polowania na artefakty, zniszczyć wrogów, znaleźć wyjście, lub w inny sposób. Aby zdać egzamin, trzeba zwinność, aby nie spaść w przepaść góry, aby nie ślizgały się i pobytu na linach.

nbsp

;

Gry Zręcznościowe gry zręcznościowe Flash to również wyraz i inne niezbędne cechy. Na przykład, dokładność, szybkość, obserwacji i pomysłowości. W sporcie bez zręczności nie może zrobić, a nawet wytrzymałość nie pomoże ci przetrwać na dłuższą metę, jeśli przechylić przeszkód, które trzeba przeskoczyć lub nie być w stanie trafić w cel w biathlonie, a na ringu bokserskim będzie umieszczony w pierwszej rundzie, jeśli nie wymyślić spowodować jego miażdżące ciosy. Każdy podróżny musi być zwinny, aby poradzić sobie z nieoczekiwanymi trudnościami w drodze. Musi być w stanie zarabiać na życie, piranie porażenia rzekę pływać, rozpalić ogień, budować tymczasowe mieszkania, zdobyć się na górę, znaleźć sposób, w jaskini, przeskoczyć przez szczeliny, uciec od tubylców i dzikich zwierząt.

nbsp

;

oszuści kart i śruta – są nadal Dodgers! Oni umiejętnie zakłócić karty i ukryć piłkę, oszukują prostaków. Ich działania jest trudne do wykonania, ponieważ zadane umiejętności przez długi czas.

nbsp

;

Można też zagrać w umiejętności z popularnych miejsc, takich jak bale. Multi-kolorowe kulki prowadzony węża, spadają z góry i pojawiają się znikąd. Że nie są wypełnione wszystkie pola muszą być zniszczone przez rozstrzelanie lub zamienione, tworząc identyczne grupy. Zręczność jest wymagana, a podczas jazdy, szczególnie w warunkach lodowych. Zarządzaj samochodów ciężarowych i osobowych, starając się dopasować do prędkości obrotowej i zająć jego miejsce na parkingu. Również grywalna w sztolni, gdzie samochód grozi wysiąść drogi z ostrym zakręcie.

Kto jest z nami, jest sprytny,

Graj w gry zręcznościowe online za darmo zainteresowany każdym wieku. Kto by nie chciał, aby sprawdzić swój refleks i poprawić go za pomocą wirtualnej rozrywki? Możesz ryb, do operacji chirurgicznych do naprawy samochodów, walki, podróże, sport, taniec.

Gry Zręcznościowe Symulacja realistyczna i Flash produkty przeznaczone dla młodych i starszych graczy. W pobliżu Dora, Tom i Jerry, a Czerwony Kapturek tutaj przylegają starych przyjaciół – Super Mario i Sonic niebieski jeż. Bohaterowie kreskówek i komiksów, seriali telewizyjnych i gwiazdy filmowe są zaangażowane w różnych opowieści. Budują i zniszczyć, jazdy z prędkością i poszukaj wskazówek, błądzić w labiryncie, polowania i ucieczki siebie. I będzie z nimi:

  • biegać, skakać i latać
  • Strzelaj
  • Move
  • Szukaj
  • Aby przezwyciężyć

Z nami nigdy nie znudzi, bo wiemy wiele o bardzo ekscytującej grze.