Zakładki
Gry Walki

Gry Walki

Opcje są liczne gry walki i można je odtworzyć za darmo. Możesz walczyć z ręki do ręki lub uzbroić się po zęby. Wróg zawsze będzie godny – nie zrelaksować. Zmierz się na arenie sportowej, gladiatorem w pierścieniu, w ulicznej walce. Od bitwy, masz minimalne umiejętności, ale nie na długo – wkrótce będziesz miał szansę na poprawę wydajności. Po każdym meczu konto masz pewną kwotę, która zależy od wyniku bitwy. Weź go do uzupełnienia zdrowia, charyzmy, obrony i broń. Teraz nadszedł czas, aby działać, na pewno wygra.

4.6 1 2 3 4 5 (Total 12)

Gry Walki według kategorii:

Gry Walki za darmo – najlepsza rozrywka nie

Gry Walki Gry Walki W naszych grach, wszystko jest możliwe i wszystko jest dozwolone. Walcz z pięściami i nogami, broni w ruchu, walczyć z znęcać się lub atakować przechodniów. Tu nie będzie oskarżać niesprawiedliwości, bo jedna siła ma rację. Nawet politycy i gwiazdy filmowe nie są duże kłopoty, jeśli masz coś przeciwko ich wizerunku. Rozpocznij walkę w grę, wystarczy wybrać przeciwnika.

Przejdź przez sekcjach

Dołącz do Ninja i przeszkolony posiadanie nunchaku, miecz i elementy sztuk walki. Te nieuchwytne żołnierze trenować przez wiele lat, aby stać się prawdziwym samochodem zabójcą. Trzeba tylko wziąć kilka prostych poziomów, w celu osiągnięcia ich doskonałości. Będziesz Ninja Turtles, która uczy sensei Splinter. On nie odmawia zająć i ciebie, a kiedy jesteś gotowy, iść z czterech dzielnych żółwi rozliczonych wrogów podziemnych labiryntów i miejskim prerii.

Walka Super Heroes ekscytujące, ponieważ posiadają niezwykłe moce. Otwarte Walka gry z rzędu i stać się silny, zwinny, szybki i nieustraszony bohaterów komiksów. Poczuj siłę boga młot Thora, Kapitana Ameryki pomocy czynienia z robotami, a Batman pokonać potwory. Postacie anime i mangi jest również zapraszana do udziału w walce. Megamen, Naruto, Ben 10 i wiele młodych mężczyzn wyszedł walczyć i wygrać. W swoim arsenale nowoczesnych broni i magii, ale przede – są pełne szlachetnym uporem, przeciwko którym nie oprzeć się podstępny wróg.

Gry Walki
Gry Walki Obcy atakują! Czy to możliwe, aby pozostać na uboczu, gdy świat jest w gruzach? Skieruj swoje zbuntowane przeciw najeźdźcy, i je usunąć w swojej zacofanej planecie. I do radzenia sobie z tak trudnym zadaniem, nosić rękawice i przejdź do ringu, gdzie zostały zakwestionowane najgroźniejszych konkurentów. 

Gry sportowe dla wolnych walk, takich jak te, że jest zaangażowany w sztuki walki lub po prostu wybiera sobie drogę do wysokości olimpijskich. Tutaj jest to możliwe, aby powtórzyć wyczyny Jackie Chan, Rimbauda, ​​zorganizować boks z zombie, bałwanki i krów. Sumo zapasy i tak różne, ale równie ciekawe. W pierwszym przypadku, spychając grubasa w drugiej – uczestnicy pokazują prawdziwe show.

Jednak wielu tematów poruszanych w naszym dziale, i może być podzielone na kategorie:

  • Starożytni bitew: prymitywni ludzie i gladiatorów
  • Bitwa o średniowiecznych rycerzy
  • fi, fantasy i mistyczne bitwy
  • Martial Arts
  • Nowoczesne walki

Graj w gry walki nigdy nie znudzi

Chłopcy zawsze lubił być w porównaniu siły, nawet wtedy, gdy nie miał okazję grać w gry na walce komputera. Prymitywne chłopcy gryzą i zadrapania, ważył ciosów na siebie z klubów. Antique chłopcy walczyli z drewnianymi mieczami, ćwiczenia walki wręcz, a tym samym przygotowanie stać się żołnierzami. Wieki praktycznie niezmienione walczy – ponownie przyszedł na miecze, maczugi i zabaw pięściami. Być może coś się zmieniło w dzisiejszych czasach? Byłbyś zaskoczony, ale prawie wszystko pozostało takie samo, tylko teraz wolą walki w wirtualnym świecie, gdzie gracz nie boli przez to i cierpieć tylko boty.

Wybierz symulator z realistycznych działań i produktów flash. Wszędzie są atrakcyjne boczne i różne możliwości. Kilka rund lub poziomy muszą przetrwać w meczu, powodując uszkodzenie przeciwnika i zdobyć maksymalną liczbę punktów gry i ustanowił rekord.