Zakładki
Gry Latanie

Gry Latanie

Można latać we śnie, i można otworzyć gry Fly on-line i odtwarzać je za darmo od skali i różnorodności. Możesz łatwo stać się ptakiem, i prywatne skrzydła złapie prądy wiatrowe. Albo poczuć radość z lotu na skrzydłach szybowca. Uruchomienie latawca lub model samolotu. Mamy sport i samolotów bojowych, a także rakiety kosmiczne i cudowne środki lotu. Przyspieszenie można ustawić katapulty lub skakać na trampolinie. Skocz ze spadochronem i spróbować zaplanować w kręgu na ziemi – To jest twój cel. Oraz preparat w sprayu śmigłowca do gaszenia pożaru.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Gry Latanie według kategorii:

Najlepsze darmowe gry online flash Fly

Latanie Gry – feel free faceta

, Gry Latanie

Człowiek od dawna zrealizował swoje marzenie latać, ale wciąż szuka nowych sposobów, aby wznieść się ponad ziemię. Gry Latanie, jest alternatywą dla tego faceta i dostępny dla wszystkich. Wtedy każdy będzie mógł zostać pilotem samolotu, lub zamienić się w ptaka właścicielem skrzydła wnikliwie przestrzeń nad ziemią.
wersja gry w Internecie Latanie z nas na tyle, aby można było cieszyć się wieloletnie marzenie ludzkości.

  • pilotował samoloty, helikoptery i rakiety kosmiczne
  • spadochroniarstwo
  • wznieść się na skrzydłach szybowca
  • Należy użyć katapulty
  • Skręć w tworzeniu skrzydła
  • lot testowy z akcelerator

Urodził się chodzić też chce lecieć

, Gry Latanie

Gry Latanie Nie wszystkie ptaki mogą latać, nawet jeśli mają skrzydła, takich jak pingwiny, kurcząt i przedstawicieli "złych ptaków". Ale potem, chcą doświadczyć radości lotu. Więc wymyślić sposób, by wspiąć się. Angry Birds są wykorzystywane do tego proca, i bardzo dobrze. Każdy ptak staje się pocisku, gdy jej przyjaciele dają przyspieszył za pomocą tego urządzenia. Pingwin zły Yeti, a teraz rzuca je w nietoperza powietrza.
Nawet zwierzęta przystosowały się do lotu, które powinny chodzić tylko na ziemi. Sąsiedzi nosi używane do katapulty, ale muszą rozważyć lot z wysokości nie wkradł czy ich lesie drwal z siekierą jego ostry.
Trzymaj się z taką klasą i ludzi – skoki na trampolinie, trampolina lub za pomocą katapulty, można doświadczyć radości krótkim locie, a podczas skoku w powietrzu złapać zbierać bonusy.
w dalszym ciągu odgrywać Latanie on-line, i wziąć się w przestrzeń z super bohaterów, aby pomóc im spadnie na ziemię, aby zatrzymać kometę lub odpychają cudzoziemców. Ale lubią smoki atakują wieśniaków i można zarządzać te legendarne drapieżniki podczas ich ostrzał. Lub udać się do podboju gwiazd z Belką i Strelka – Pierwszy pies-astronautów.
Oczywiście, mamy a gra Latanie samolotami, to pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę na chłopców w tej kategorii. Mamy myśliwce i samoloty pasażerskie. Zarządzanie sprzęt wojskowy, trzeba wykonać misje zwiadowcze i bomby upuść na wroga i pozostawić ogień wroga. &Nbsp;

, Gry Latanie

Gry Latanie i zarządzania samolotu cywilnego jest również odpowiedzialny, ponieważ bezpieczeństwo wielu pasażerów. Kiedy pogoda się źle, masz do śniegu, burzy lub burzy, utrzymać ciężki samochód nie będzie łatwe.
Z helikoptera trzeba ugasić pożarów, ewakuacji rannych, ratowania ludzi z niebezpiecznych zmian natryskowych nawozów, a nawet walczyć. Możliwe jest również, aby dostarczyć pierwszy helikopter do wybranego miejsca, a następnie przejść do spadochroniarza i przejść do wyznaczonego miejsca, walcząc w powietrzu z wiatrem, który stara się prowadzić cię.

Gry Latanie ponad licencji pilota wydanie

Pilot wszelkich technologii możemy stać się jednym. Tak, technologia – można latać bajki, pegaz, ptaszek, Pszczoła, skrzydlate kucyki, bo przed tobą darmowe gry Latanie. Oprócz lotu, każda gra ma swoje dodatkowe zadania, a okazuje rozgrywkę w niezwykły koncert. Wyobraź sobie siebie w tym samym czasie, unikając ognia krzyżowego, dążenie do pewnego rodzaju artefaktu, bojąc się oberwać fragment asteroidy, i próbować strzelać więcej jednostek wroga. I ze względu na punkty gier i nowym rekordem. A jeśli grać razem, emocje i entuzjazm są gwarantowane. Nie mogę w to uwierzyć, po prostu spróbować samemu.