Zakładki

Gra Farm Days online

Gra Farm Days

Farm Days (Farm Days):

Game Farm Days: przejmij kontrolę
Mieszkańcy miasta czasami myślą, że życie na farmie jest bardzo przyjemne - pogoda zawsze jest świetna, świeci słońce, powietrze jest czyste, jedzenie jest świeże. Ale dzieje się tak, jeśli jesteś turystą w wiosce, kiedy nie musisz pracować od wschodu do zachodu słońca, aby na stole było jedzenie. Trochę zrozumienia, jak to działa na ziemi, pomoże gra przeglądarkowa Farm Days. Wszystko zaczęło się od tego, że zostawiłeś dziedzictwo - opuszczoną farmę. Po wejściu w prawa właściciela natychmiast przybyłeś na miejsce, aby ocenić zasięg działki. Ale co było rozczarowaniem z tego, co zobaczył - wszystko wokół było pokryte wysoką trawą i dwoma samotnymi budynkami - twój dom i stodoła, zmrużył oczy i stracił na wadze. Wygląda na to, że poprzedni właściciel od dawna nic nie zrobił, a na przestrzeni lat nastąpiło całkowite spustoszenie. Cóż, musisz pokazać, na co jesteś gotowy, a mieszkańcy miasta są także zdolni do wyczynów i pracy. Aby zagrać w Farm Days, będziesz potrzebować inspiracji i cierpliwości, aby najpierw wysłuchać asystenta, który cię spotka, pokieruje twoimi działaniami i da zadania. Nazywa się Masza - żywa dziewczyna mieszkająca w sąsiedztwie. Jak tylko cię powitała, od razu zwróciła się do głównej rzeczy - pracy. Rozwijamy własne gospodarstwo
Dziewczyna pokazała, w jakim okropnym stanie jest twój dom, a jeśli chcesz w nim mieszkać, będziesz musiał go naprawić. Nie przejmuj się, łatwo to zrobić - wystarczy kliknąć budynek, a oto mała biała rezydencja z eleganckim czerwonym dachem i niewielkim ogrodem wokół. Następna w kolejce jest stodoła - główny budynek, ponieważ umieszczają w nim rośliny i trzymają narzędzia. Okazało się, że on również potrzebuje poważnego remontu. Zrób to samo z nim, a magicznie załatane zostaną dziury w dachu, ściany pomalowane, rozbite okna zastąpione nowymi. Kiedy problem naprawy zostanie rozwiązany, zaczynamy uprawiać plony. Pierwszą rzeczą, którą musisz uprawiać, jest pszenica. Na początek narysuj wodę w studni i zalej mały obszar ziarnami. Musimy poczekać, aż kiełki się wyklują, dojrzeją i będzie można je zebrać. Ale jest krótszy sposób - zapłacić dwie jednostki monetarne, a pszenica będzie rosła znacznie szybciej. Aby ukończyć każdą akcję, musisz pochylić kursor na obiektach:
• Zbieramy wodę w studni
• Kliknij działkę, aby podlać
• Gdy roślina jest dojrzała, kliknij ponownie, aby ją zebrać.
W przyszłości, kontynuując grę Farmer's Day, robimy to samo, ilekroć musimy podjąć działania. Zacznij zarabiać
Scenariusz rozwoju gry jest interesujący, a aby wpisać w niej swoje imię, rejestracja Farm Days pomoże ci lub zarejestruje się za pośrednictwem strony społecznościowej. Kiedy zbiór jest zbierany, spada do naprawionej przez ciebie stodoły, obok której znajduje się tablica ogłoszeń. Jak tylko pojawi się zielony znacznik wyboru, pojawi się nowe zadanie. W iPlayer Farm Days możesz otrzymać lukratywną ofertę na dostawę jednego z produktów, a jeśli ją zaakceptujesz, zaczną się poważne prace. Odtąd musisz pamiętać swój wizerunek i starać się nie zawieść klientów. Stopniowo Farm Days otworzy przed Tobą wiele interesujących możliwości:
• Hodowla zwierząt i drobiu
• Wyhoduj różnorodne rośliny
• Buduj przedsiębiorstwa
• Przetwarzaj produkty w towary
• Sprzedawaj je na rynkach i w sklepach
Przejdziesz od mieszkańca miasta, który przybył na pustą ziemię, do doświadczonego rolnika, rozwijającego się i bogatego, który ma wszystko pod kontrolą.