Zakładki

Świat Marzeń

Gra Dream Fields

Świat Marzeń (Dream Fields):

Gra Świat Marzeń - od pierwszych sekund zadziwia Cię swoim pięknem. Znajdujesz się w prawdziwej bajce, którą możesz opowiedzieć jako dziecko. Zanurz się w świecie farmy, które przeplatają się z fantazją, magią i cudownymi pluszowymi misiami. Ta farma jest całkowicie zanurzona w magii, w której Twoi najlepsi pomocnicy będą pluszowymi misiami. Wykonają za Ciebie całą ciężką pracę, zbierają jagody, grzyby i nektar. Te Fur TV wiedzą wszystko, co ich otacza, wykonują tylko kilka czynności, aby nimi kierować.
Najważniejsze jest to, że Twoi pomocnicy już nie zagrają Legendy pomogą Ci bez Twoich ulubionych smakołyków. Oczywiście bardzo lubią dżem, którym zawsze powinieneś być. Może to być elementarne gotowanie jagód, cukru i wody w jednym z budynków, a także w obecności waluty gry - kryształów - i możesz kupić w grze sklep.
Istnieją trzy cechy, które pomogą rozwinąć grę - to kryształy, złoto i oczywiście wyobraźnia. Dostęp do tego ostatniego powinien być zawsze, bez niego nie ruszysz ani o krok. Zdobądź ją na różne sposoby, na przykład może odzyskać zdrowie, pomóc sąsiadom na farmie, zrobić z niej specjalny dom lub kupić za kryształy. Złoto staje się dużo łatwiejsze, jest wydawane za wykonanie określonych zadań lub questów.
Świat Marzeń zanurzy Cię w świecie prawdziwych fantazji. Zaproś znajomych z sieci społecznościowych do wspólnej zabawy i pomocy. Spójrz na nie i zdobądź specjalne kryształy w skrzyniach co siódmy dzień.